Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2019-10-30
Megtekintve: 12
Érdeklődések: 0 db
Munkahely lehetoseg Nagy Britaniaban
alkalmazott
Külföldi munka
Hirdetés szövege
Pearson Anderson - Compasion in care + Ten years on

Munkahelyi lehetoseg Nagy Britaniaban idosek otthonabann mint gondozo.

Főbb feladatok:
Idosek gondozasa

Az álláshoz tartozó elvárások:
Nem szukseges gyakorlat,mivel ajanlunk treninget ahol el sajatosithatod a gondozoi alapismereteket .
Angol nyelv kezdo szinten.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Minimum ket szemelyi azonositasra szukseges okiratokat fel kell mutatnod
Szemelyi igazolvany es utlevel vagy szemelyi igazolvany es jogositvany

Amit kínálunk:
Harom eves munkaszerzodest tudunk nyutani,de sajat keresre barmikor lemonthato.
8,21 £ / ora kezdo fizetes
40 - 60 ora munka hetente
Keresre bankszamlat bisztositunk

Munkavégzés helye:
Idosek otthona Nagy Britania
Jelentkezdni az állásra
+44.7405.381.146 telefonszamon
lucian.hoblea@yahoo.com email
Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
Lucian Hoblea
lucian.hoblea@yahoo.com

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat