Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2019-07-09
Megtekintve: 247
Érdeklődések: 0 db
Műszaki adminisztrátor
alkalmazott
Egyéb
Hirdetés szövege
Szabadics Közmű- és Mélyépítő ZRT. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat
folyamatosan bővülő feladatai ellátására keres munkatársat.
(www.szabadics.hu)

Főbb feladatok, munkák:

• Vállalatirányítási rendszer működési szabályainak betartása, betartatása.
• A kivitelezési munkák elindításához szükséges műszaki dokumentumok elkészítésének adminisztratív támogatása
• Megbeszélések jegyzőkönyveinek elkészítése
• Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése
• Alvállalkozói ajánlatkérések postázása, dokumentálása, iktatása
• Szerződés nyilvántartás
• A konzorciumi elszámolás adatainak feltöltése
• Részvétel az átadási dokumentáció formai összeállításában
• Levelezések lebonyolítása, postázás, iratkezelés
• Projekt dokumentációk rendszerezése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

• minimum középfokú végzettség
• Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)
• Önálló munkavégzés
• B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
• építőiparban és vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat
• középfokú építőipari végzettség
Munkavégzés helye:

Pécs

Várjuk jelentkezését önéletrajzzal a harangozone.bazso.marianna@szabadics.hu e-mail címre.
Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
Haragnozóné Bazsó Marianna
harangozone.bazso.marianna@szabadics.hu

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat