Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2019-03-19
Megtekintve: 30
Érdeklődések: 0 db
Elektromechanikai műszerész
szakmunka
Ipar, gépészet, elektronika
Hirdetés szövege
Megbízható, nemzetközi érdekeltségű cég fémipari munkában jártas munkatársat keres elektromechanikai műszerész munkakörbe.

Feladatok:
- A gyártósori berendezések hibáinak gyors és hatékony javítása.
- Operatív karbantartási tevékenységek elvégzése.
- Tervezett karbantartások elvégzése, dokumentálása.
- Mechanikai berendezések üzemeltetése, javítása.
- Aktív részvétel az innovációs projektekben.

Elvárás:
- Középfokú elektronikai/mechanikai végzettség.
- Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség.
- Elektronikai áramkörök hibakeresésében és javításában való jártasság.
- PLC vezérelt gépek terén szerzett tapasztalat.
- Alapszintű német/angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:
- Szakmai fejlődés lehetősége.
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
- Dinamikus, motivált csapat.
- Kiváló munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Bonyhád, Ipari Park.
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az allas@treitzbt.hu email címen, valamint a 06-74/670-281, 06-70/398-5185 telefonszámon.
Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
Treitz és Társa Bt
allas@treitzbt.hu

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat