Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2019-03-19
Megtekintve: 49
Érdeklődések: 0 db
Gépkarbantartási vezető
középvezető
Ipar, gépészet, elektronika
Hirdetés szövege
Megbízható, nemzetközi érdekeltségű cég fémipari munkában jártas munkatársat keres gépkarbantartási vezető munkakörbe.

Feladatok:
- Berendezések hibamentes működtetése, hibáinak elhárítása és karbantartása.
- A termelési folyamat biztosítása.
- Minőségi követelményeknek való megfelelés ellenőrzése.
- Elvárt minőségi szint megtartása.
- Gyártásban részt vevő gépek dokumentációjának elkészítése, felülvizsgálata.
- Gépbeállítók munkájának felügyelete, koordinálása.
- Karbantartási terv készítése, végrehajtása.

Elvárások:
- Gyors, precíz munkavégzés.
- Terhelhetőség.
- Jó problémamegoldó képesség.
- Szerszám és szakrajz ismerete.
- Középfokú műszaki végzettség.
- Előny német/angol nyelvtudás, valamint hasonló helyen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés.
- Színvonalas munkakörnyezet.
- Biztos, hosszú távú munkahely.
- Lendületes csapat.

Munkavégzés helye: Bonyhád, Ipari Park.
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az allas@treitzbt.hu email címen.
Bővebb információ: 06 74/670-281, 06 70/398-5185 telefonszámon.
Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
Treitz és Társa Bt
allas@treitzbt.hu

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat