Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2019-03-12
Megtekintve: 11
Érdeklődések: 0 db
Lakatos
szakmunka
Egyéb
Hirdetés szövege
Nemzetközi hátterű partnerünk pécsi üzemébe keressük új munkatársainkat

Kapcsolószekrények gyártásával foglalkozó partnerünknél jelenleg nyitott pozíció:

LAKATOS

Feladatok:

-műszaki rajz alapján fémlemez vágása és átalakítás céljára történő előkészítése
-idomprofilok darabolása
-darabolt anyagok összeillesztése, csiszolása, alakítása,
-hegesztési műveletek végzése
-burkolatok kialakítása

A munkakör betöltéséhez szükséges:
-8 általános iskolai végzettség
-lakatosként szerzett legalább 1 év tapasztalat

Munkarend:

egy vagy két műszakos munkavégzés (munkakörtől függő)

nyolc órás műszakok

étkezési szünet és kisebb szünetek

Amit kínálunk:

-bejelentett munkaviszony, hosszú távra
-cafeteria a próbaidő lejárta után
-útiköltség támogatás
-munkavédelmi cipő biztosítása
-munkaruha biztosítása

A munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az elhajlito@dologido.hrszoftrver.hu címre. Kérdés esetén hívja a 06-20/374-5232-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).
Hirdetés képei
  • Feltöltő
    Dologidő Kft.
    06203232081
    agh.zsofia@dologido.hu

    Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
    Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat