Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2019-03-12
Megtekintve: 16
Érdeklődések: 0 db
Kézi öntő
betanított munka
Egyéb
Hirdetés szövege
Mohácsi alumíniumöntödébe keresünk munkatársakat betanított munkára, hosszú távra.

Feladatok:

Elsősorban autóalkatrészek előállításával foglalkozó partnerünkhöz keresünk munkatársakat, akiknek a feladata alumínium kezdeti megformálása. A felhevített alumíniumot kell különböző formákba önteni egy kézi öntő segítségével.

Juttatások:

- céges buszjárat Baranya több pontjáról (Birján, Belvárdgyula, Szederkény, Versend, Szajk, Babarc, Gordisa, Alsószentmárton, Egyházasharaszti, Siklósnagyfalu, Beremend, Magyarbóly, Lippó, Majs, Sátorhely, Kölked)

- munkaruha, munkavédelmi eszközök

- munkaeszközök

- műszakpótlék

- cafeteria

- bónuszok (jelenléti- és teljesítménybónusz akár az első hónaptól!)

- korlátozott számban szállás is biztosított!

Elvárások:

- 8 általános iskolai végzettség

- tapasztalat, előképzettség nem szükséges

- teherbírás, monotontűrés

- orvosi alkalmassági vizsgálat

Fontos információk:

- munkavégzés helye: Mohács

- három műszakos munkavégzés

Munkavégzés hétfőtől péntekig, szombati munkavégzés nem jellemző

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a kezionto@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/374 5232-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).
Hirdetés képei
  • Feltöltő
    Dologidő Kft.
    06203232081
    agh.zsofia@dologido.hu

    Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
    Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat