Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2018-12-04
Megtekintve: 14
Érdeklődések: 0 db
Tudományos munkatárs/segédmunkatárs
szakmunka
Egészségügy, felvigyázás
Hirdetés szövege
A Pécsi Tudományegyetem tudományos munkatársat / segédmunkatársat keres

Munkavégzés helye: 7624 Pécs Szigeti út 12.
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, határozott időre 2019.10.31-ig. Megfelelő munkavégzés és eredményesség esetén hosszabbításra, akár határozatlan idejű közalkalmazotti szerződésre van lehetőség.

Feladatok: Önálló tudományos kutatómunka. a következő kettő közül minimum 1:
1) emlőtumor (4T1) és/vagy nefrológiai (ischemia-reperfúzió, subtotális nefrektómia, veseátültetés) állatmodellek (egér, patkány) kivitelezése, állatok kezelése (iv, ip, sc) és funkcionális vizsgálatok (vérnyomás mérés, vizelet gyűjtés) végzése
2) molekuláris biológiai (ELISA, qPCR, FACS, NGS, MS) és klinikai kémiai (serum, vizelet) vizsgálatok kivitelezése
Továbbá: irodalmazás, meta-analízis készítése, közlemények írása (vezető kutató segítségével).
Pályázati feltételek:
- Természettudományos egyetemi (bármilyen orvosi vagy természettudományos MSc) végzettség
- PhD regisztráció vagy annak vállalása vagy meglévő fokozat
- angol nyelvismeret,
- állatkísérletekben és/vagy molekuláris biológiában szerzett jártasság vagy legalább alap-elvek ismerete
Az elbírálásnál előnyt jelent:
- már elnyert PhD fokozat
- laboratóriumban (kutató vagy diagnosztikai) szerzett tapasztalat
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- önéletrajz,
- publikációs lista
- motivációs levél
- végzettségeket igazoló okiratok másolatai,

fizetés:
- tudományos munkatárs / segédmunkatárs közalkalmazotti bértábla szerinti illetménye + megfelelő, eredményes munkavégzés esetén jelentős és rendszeres illetmény-kiegészítés.

betölthető sátuszok száma: 2-3
pályázat határideje: betöltésig folyamatos
első elbírálás: 2019.01.15.
Jelentkezés módja: elektronikus úton a és a szandra.serenyi@aok.pte.hu e-mail címen.
Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
Serényi Szandra
szandra.serenyi@aok.pte.hu

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat