Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2018-08-10
Megtekintve: 55
Érdeklődések: 0 db
Konzervgyári betanított munkás
betanított munka
Vendéglátás, idegenforgalom, élelmiszeripar
Hirdetés szövege
Szigetvári konzervgyárba keresünk munkavállalókat

Konzervgyári betanított munkára!

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

Szalag melletti válogatás, minőségellenőrzés

Anyagmozgatás, csomagolási feladatok

Amit megbízónk kínál

Munkába járás céges buszjáratokkal Pécsről Szigetvárra (az útvonalon több felszállási lehetőséggel)
Kétműszakos munkarend (6:00-18:00, 18:00-6:00)

Foglalkoztatási forma: egyszerűsített foglalkoztatás

Órabér: bruttó 794 Ft/óra (ami nettó 675 Ft/óra az egyszerűsített foglalkoztatás kedvezőbb adózása miatt)

Klimatizált munkakörnyezet
Elvárások

8 általános

Érvényes tüdőszűrő

Munkavégzés helye

Szigetvár

A munkavégzés helye miatt a bejárás Pécsről biztosított, több felszállóhelyen.

Fontos információk

Egy-egy műszak 12 órás, és minden műszakban összesen 45 perc étkezési idő van, így 11:15 perc kerül kifizetésre munkabérként.

Betanított munkakörben egy nappalos műszak nettó napi 7.594 Ft, egy éjszakás műszak nettó napi 8.404 Ft.

Lehetőség van szakmunkás végzettséget igénylő pozíciók betöltésére is, például: targonca vezető, élelmiszertartósító, savanyító és konzervgyártó. Ez esetben a fizetés a következőképpen alakul: a nappalos műszak nettó napi 10.159 Ft, egy éjszakás műszak pedig nettó napi 11.243 Ft.

Munkabér kifizetés havonta kétszer: 01-15-ig tartó munkanapokra tárgyhó 20-án 15-től hónap végéig tartó munkanapokra pedig tárgyhót követő hónap 10.-én, csak és kizárólag bankszámlára.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az konzervgyarpecs@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/251 42 60-as telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban .

Mi történik a jelentkezés után? Hogyan fog munkába állni? Miután leadta jelentkezését, mi felkeressük telefonon és egyeztetünk minden részletet a munkakezdéssel kapcsolatban.
Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
Dologidő Kft.
06203232081
agh.zsofia@dologido.hu

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat