Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2017-10-11
Megtekintve: 22
Érdeklődések: 0 db
Villanyszerelöket keresünk Rastatt varosaba
szakmunka
Külföldi munka
Hirdetés szövege
Villanyszerelöket keresünk a rastatti Daimler-Mercedes területére

Feladatok:

Automatizált gyártósorok megfelelo muködésének biztosítása
A gyártás során felmerülo mechanikus hibák diagnosztizálása es elhárítása
Karbantartásokban való közremuködés

Elvárásaink:
Középszintü német nyelvtudás B1-B2
muszaki, mechanikai, karbantartói területen szerzett tapasztalat
folyamatos, több muszakos munkarendben való munkavégzés

Amit kínálunk:
Német határozatlan idejö bejelentés
Kezdo fizetés bruttó 16 euró/óra
Szállás ingyenes, fizetve, biztosítva cégünk által apartmanokban
Folyamatos munkalehetöség
Amennyiben érdekli a lehetöség, kérem egy német nyelvü aktuális önéletrajzzal jelezze felénk az alábbi emailcímre: L.Balasko@actief-group.de
Ha kérdései lennének akkor a következö számon hívhat bennünket: +49 721 / 83 17 19 - 52
Hirdetés képei
  • Feltöltő
    Balasko Lorand
    +49 72183171952
    l.balasko@actief-group.de

    Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
    Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat